Co se bude dít, než
rozběhneme výrobu?

Výroba nábytku je poctivé řemeslo. Dáváme si proto záležet na každé hraně a všem, co projde našima rukama. Aby vše dopadlo podle vašich představ a očekávání je důležitá vzájemná spolupráce.

Schůzka

Navštívíme vás, abychom poznali prostor, kam nový nábytek patří. Vyslechneme si vaše požadavky a představy, co se vám líbí a co byste rádi. Uděláme předvýběr materiálu a potřebných komponent dle vzorníků či reálných typů, které dovezeme.

Vizualizace & cenová kalkulace

V předem dohodnutý termín vám zašleme návrh vizualizace, který můžeme dále rozpracovat, jak si budete přát. Spolu s vizualizací vám zašleme i položkově přehlednou cenovou kalkulaci. V případě, že máte vizualizaci již zpracovanou jiným architektem, dle domluvy naceníme zakázku dle dodaného nákresu.

Detaily & spotřebiče

Po odsouhlasení ceny se domluvíme na pevném termínu realizace. V případě, že budete mít k vypracované vizualizaci připomínky, bez okolků ji dotáhneme k vaší 100% spokojenosti. Také vám rádi pomůžeme s výběrem a dodávkou vhodných spotřebičů; spolupracujeme s ověřenými dodavateli, kteří vám ochotně poradí.

Zaměření

Budeme-li řešit zcela novou kuchyňskou linku, navštívíme vás a zakreslíme potřebné rozvody. Samozřejmostí je přesné zaměření prostoru, o které se také postaráme.

Výroba & montáž

Každý kus nábytku vyrábíme v naší dílně. Jakmile máme zakázku vyrobenou, vše převezeme k vám na místo a smontujeme.V případě náročnější technologické výroby připravujeme pro zákazníka vzorek s reálnou ukázkou např. povrchové úpravy, ozdobných rámečků, frézování apod. A vše ladíme dle společné domluvy.

Ukázky naší práce